ویژگی‎های فروشگاه

پرداخت امن

کاربران فروشگاه صنایع دستی مدرن زییین می‌توانند در زمان ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک های معتبر هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی سفارش بوده و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست. بعد از پرداخت نیز سفارش وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

آثار با اصالت

تمامی آثار هنری و صنایع دستی ارائه شده در فروشگاه صنایع دستی مدرن زییین محصولات با اصالت، با کیفیت و دست ساز از هنرمندان برجسته و نام آشنای ایرانی هستند که از طراحی تا اجرای آنها زیر نظر مجموعه زییین صورت گرفته است.
مجموعه زیییین نیز تمامی محصولات خود را گارانتی اصالت می‌کند.

ارسال به موقع

ارسال تمامی محصولات فروشگاه صنایع‌دستی مدرن زییین توسط پست تیپاکس انجام می پذیرد. امکان ارسال محصولات خریداری شده به تهران و شهرستان وجود دارد و بعد از ثبت سفارش، هزینه ارسال توسط مجموعه تیپاکس محاسبه شده و بازه ارسال مشخص می شود.
مدت زمان ارسال محصول در تهران معمولا بین ۴۸ ساعت یا یک هفته و در شهرستان طبق محاسبات مجموعه تیپاکس تعیین می شود.

مدت زمان طراحی و ساخت اثر توسط هنرمند

بسیاری از محصولات موجود در فروشگاه صنایع دستی مدرن زییین تک نسخه و کاملا سفارشی هستند. به همین دلیل پس از ثبت سفارش، طراح و هنرمند محصول نیاز به زمان کافی برای طراحی و ساخت مجدد اثر هنری دارد. در هنگام خرید محصول مدت زمان طراحی و ساخت اثر به اطلاع شما خواهد رسید.